SUPER DRY TOWEL – ultra savé osušky

Extra savá osuška z hedvábného materiálu s minimálními rozměry a hmotností, která velmi rychle usychá. 
Super Dry Towel je nejvíce savá osuška z řady N-Rit.
Speciální patentované mikrovlákno s vynikající schopností absorbovat vodu. Absorbuje až čtyřnásobek vlastní hmotnosti.
Technologie Dr.Bacty protection představuje revoluční synergickou ochranu proti bakteriím, plísním, kvasinkám a zápachu.
Vynikající design, atraktivní skladné balení. Všestranné použití.

SUPER LIGHT TOWEL – ultra lehké osušky

Extra lehká osuška z hedvábného materiálu s vysokou absorpcí vody, která velmi rychle usychá. Absorbuje až trojnásobek vlastní hmotnosti.
Technologie Dr.Bacty protection představuje revoluční synergickou ochranu proti bakteriím, plísním, kvasinkám a zápachu.
V atraktivním skladném balení. Všestranné použití.

CAMPACK TOWEL Premium - příruční designové osušky

Skladný mini ručník s vysokou absorpcí, mimořádně nízkou váhou, rychleschnoucí úpravou, minimalistickými rozměry a prémiovým designem. 
Absorbuje až trojnásobek vlastní hmotnosti. Technologie Dr.Bacty protection představuje revoluční synergickou ochranu proti bakteriím, plísním, kvasinkám a zápachu.
Vynikající design, atraktivní balení, které se vejde do kapsy od bundy nebo možno připnout k batohu nebo za opasek. Univerzální použití.

COOL TOWEL - chladivé šátky

Chladivé šátky vám zaručí dlouhotrvající chladivý efekt po celý den. Inteligentní polymery a multifunkční látka promění vodu a pot na chladící obklad. Při jejich výrobě jsou použity patentované materiály a technologie.

"Namoč, zlehka vyždímej, protřep, použij"–  na krk, zápěstí, čelo...

Dikud je vlhký, chladí.

 

Pracoviště: